trende

Tabela Modelleri

Anasayfa » Tabela Modelleri

Tabela modelleri, işletmelerin dikkat çekici ve bilgilendirici görsel iletişim araçları olarak önemli bir rol oynar. Işıklı tabelalar, gece boyunca görünürlüğü sağlamak için LED veya neon ışıklandırma kullanır. Totem tabelalar, büyük ve yüksek yapılarıyla uzak mesafelerden dahi fark edilebilir. Alüminyum tabelalar, dayanıklı ve modern görünümleriyle öne çıkar. Vinil tabelalar ise esnek yapıları ile çeşitli yüzeylere kolayca uygulanabilir ve uygun maliyetlidir. Kutu harf, pleksi, cam ve ahşap tabelalar da farklı estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlara cevap verir, her biri farklı kullanım alanlarına hitap eder.

Tabela nedir?

Tabela, işletmelerin, organizasyonların veya yerlerin adını, logosunu, iletişim bilgilerini veya belirli bir mesajı tanıtmak veya iletmek için kullanılan görsel bir iletişim aracıdır. Tabelalar, genellikle dikkat çekici bir şekilde tasarlanmış ve yerleştirilmiş büyük veya küçük levhalar, panolar veya işaretlerdir.

Tabela çeşitleri nelerdir?

Tabela çeşitleri arasında, ışıklı tabela, ışıksız tabela, oyma tabela, dijital tabela, kayan yazı, ışıklı kutu harf tabela, vinil germe tabela, totem tabela, çatı tabelası gibi modelleri mevcuttur.

Tabela fiyatları ne kadar?

Tabela fiyatları m2 olarak hesaplanmaktadır. Yaklaşık bir ışıklı tabelanın m2 fiyatı 3.5000 – 5.000 TL. arasında değişiklik göstermektedir. Işıksız tabelanın m2 fiyatı ise 2.000 – 3.000 TL. aralıklarındadır.

Whatsapp
Serdar KARAKAYA
Serdar KARAKAYA
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?